Bilgisayar kliniği 15 yılı aşkın süredir Notebook – Tablet – Telefon- Elektronik Kart onarımlarında Türkiye’deki müşterilerinin önde gelen onarım tercih merkezlerinden biri olarak göze çarpmaktadır.

Ücretsiz arıza tespiti, ücretsiz kargo ve müşteri ziyaret hizmetleri ile müşteri memnuniyetini ilk sıraya alan Bilgisayar Kliniği, satış ve teknik destek için kullandıkları araçlarının araç giydirme çalışmalarının yapılması ile ilgili Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Firma bilinirliğini arttırarak,  yüksek bilinirliği sağlamak amacıyla araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamaları için fiyat, tasarım desteği alan Bilgisayar Kliniği, Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden araç giydirme uygulamaları ve araç giydirme sonrası yapılması gereken yasal işlemler ve reklam vergisi konularında detaylı bilgi almıştır.

Daha sonra araç giydirme ile ilgili tasarım çalışmaları için Birka Reklam’ın deneyim sahibi profesyonel grafik ekibinden destek alan Bilgisayar Kliniği en son olarak Birka Reklam garantisi, 3M kalitesi ve tecrübeli montaj ekibinin uygulaması ile araç giydirme çalışmalarını tamamlamıştır.

Birka Reklam ailesi olarak araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için destek verdiğimiz Bilgisayar Kliniği firmasına tercih ve güvenlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.