Birsay Petrol Ürünleri A.Ş. (Birpet), Birsay Grup şirketi olup 60 yıldır oto servis hizmetleri ve satış pazarlama hizmetleri ile sektörün önemli ürün ve hizmet sağlayıcılarındandır. Madeni yağ alanındaki distribütörlük anlaşmaları çerçevesinde Marmara bölgesi ve yurt genelinde faaliyet gösteren profesyonel bir satış pazarlama şirketi olarak da öne çıkan Birsay Petrol Ürünleri A.Ş. (Birpet), otomobil harici motosiklet servis hizmetlerinde de adından söz ettirmektedir.

Son zamanlarda distribütörlüğünü almış olduğu Japon Oil tam uyumlu motosiklet motor yağın satış ve pazarlaması içinde ‘en iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganını benimseyen Birsay Petrol Ürünleri A.Ş. (Birpet) bu sloganın yaratıcısı ve Türkiye’nin ilk araç giydirme firması olan Birka Reklam ile araç giydirme çalışmaları için internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışmaları için Birka Reklam’ın tecrübeli müşteri temsilcilerinden bilgi alan Birsay Petrol Ürünleri A.Ş. (Birpet) yetkilileri,  araç giydirmede firma logosunu araçlarının kapılarına uygulama işlemi olan araç giydirme seçeneklerinden araç giydirme sekmeninin en cazip fiyatlı ürünü olan araç kapı logo uygulamasında karar kılmışlardır.

Birka Reklam olarak araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi, araç giydirme işlemlerinde grafik tasarım teknikleri konusunda da destek verdiğimiz Birsay Petrol Ürünleri A.Ş. (Birpet) firmasına araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih ettiğinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.