1968 yılında ilk temelleri atılan BMS,  2012 ile 2017 yıllarında tek üretim hattı ile yıllık ortalama 20.000 ton galvanizli çelik tel üretimi yaparak var olduğu sektörde kendine yer edinerek Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 20 den fazla ülkeye ihracat yapar duruma gelmiştir.

Uluslararası bir firma olma yolunda hızla ilerleyen BMS, Türkiye’nin ihracat gücü olarak marka bilinirliliğini daha da arttırmak amaçlı gezici araçları için de araç giydirme uygulamaları yapmaya karar vermiş ve Türkiye’nin ilk araç giydirme firması olan Birka Reklam ile araç kapı logo çalışmaları için iletişime geçmiştir.

Araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışmalarında firmanın logo yada unvanını araç kapılarına uygulanmaktadır. Araç giydirme sekmeninin en cazip fiyatlı ürünü olan araç kapı logo çalışmaları genelde firmalarca oldukça tercih edilmektedir.

Birka Reklam olarak,  araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo uygulamalarını kaliteli baskı ve üretim, tecrübeli montaj ekibi ve Birka Reklam garantisi ile tamamladığımız BMS firmasına tercih ve güvenlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.