1980 yılında kurulmuş olan Boğaç Profilin merkezi İstanbul Göztepe olup, Türkiye’de üretimi olmayan kalın sanayi profillerinin ithalatını, ihracatını ve yurtiçi dağıtımını Gebze tesislerinden yapmaktadır.

Boğaç Profil, Birka Reklam ile Gebze’deki tesislerin çatı tabela sistemleri ve yönlendirme-uyarı tabela çalışmaları için iletişime geçmiştir.

Çatı tabela sistemleri için Birka Reklam’ın keşif ekibi tarafından keşif işlemleri yapılarak tabela konstrüksiyonuna uygun malzeme detayı belirlenmiş, yine aynı şekilde yönlendirme – uyarı tabelaları için de gerekli ölçümler alınarak dış mekâna uygun malzemenin belirlenmesi ile baskı, üretim ve montaj süreci planlanmıştır.

Birka Reklam olarak tabela seçeneklerimizden çatı tabela ve yönlendirme-uyarı tabelaları için kısa sürede üretim ve montajlarını tamamlayarak müşteri memnuniyetini %100 sağladığımız Boğaç Profil firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.

Birka Reklam olarak her gün tecrübeli kadromuz, sürekli yenilenen teknolojimiz ve dünya standartlarında hizmet kalitesi ile yaratıcı ve profesyonel çözümler sunmaya devam etmekten memnuniyet duymaktayız.