Bosforce İstanbul’da emlak aracılık hizmetleri veren özellikle Boğaziçi’nde emlak denince akla gelen ilk ve tek firma olarak göze çarpmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyeti ile birlikte personel memnuniyetini de önem veren Bosforce, müşteri ve konut ziyaretleri için kullandıkları araçlarının kendileri için en iyi reklam aracı olduğunu bilerek  araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam ile internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Araç giydirme sürecinde en sağlıklı bilgilendirme ve en kaliteli işlemler için Birka Reklam ile anlaşma sağlayan Bosforce, konusunda uzman müşteri temsilcilerinden aldığı araç giydirmede yasal süreç-vergilendirme, araç giydirmede kullanılan malzeme detayı ve garanti süreçleri ile ilgili bilgiler sayesinde Birka Reklam ile bölgesel araç giydirme çalışmaları için anlaşma sağlamıştır.

Piyasada var olan pek çok reklam firmasına karşılık araç giydirmede Türkiye’nin ilk uygulama firması olan kaliteli malzeme ve hizmet kalitesi Birka Reklam’ı seçen Bosforce yetkililerine tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.