Boya Çözümleri Ltd.Şti. koruyucu boyaların satışı, servisi  ve uygulamaları konusunda uzmanlaşmış bir şirket olarak Tekirdağ merkezli müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerini en değerli varlığı olarak nitelendiren Boya Çözümleri bu konuda kendisi gibi aynı çalışma sistemini benimsemiş olan Birka Reklam ile  tevsiye üzerine iletişime geçmiştir.

Araç giydirme çalışmaları için 20 yıldan fazladır sektörün lideri olarak hizmet veren Birka Reklam ile görüşmelerine başlayan Boya Çözümleri, müşteri hizmetleri temsilcilerinden aldıkları bilgiler doğrultsunda 3m baskı malzemesi ile kaliteli baskı ve üretim konusunda anlaşmaya varmıştır.

Ayrıca araç giydirme konusunda Birka Reklam’ın profesyonel grafik tasarım hizmetlerinden destek alan Boya çözümleri, tecrübeli montaj ekibiyle araç boyaları zedelenmeden araç kaplama işlemleri tamamlanmıştır.

Yapılan her araç giydirme işlemi gibi Boya Çözümlerininde araçları Birka Reklam garantisi altında,  montaj işlemleri 1 gün içersinde tamamlanarak teslim edilmiştir.

Birka Reklam olarak araç giydirme çalışmaları için tercihlerinden dolayı Boya Çözümleri firmasına bir kez daha teşekkür ederiz.