BSK Havalandırma Ekipmanları A.Ş. 2007 yılından beri İstanbul merkezli hizmetlerine devam etmektedir. 2012 yılında kurulan havalandırma-iklimlendirme üniteleri ile her yıl portföyüne yeni ürünler ekleyen BSK havalandırma, teknolojiyi ve yenilikleri takip eden müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmayı benimseyen ve var olduğu sektörde adından söz ettirmesiyle göze çarpmaktadır.

BSK Havalandırma, kendi reklamlarını araçlarının üzerine yaptırmanın hem prestij hem de reklam açısından önem kazandığının bilinciyle,  Birka Reklam ile araç giydirme araştırmaları sonucunda iletişime geçmiştir. Müşteri temsilcilerimizle olan görüşmeleri sonucunda araç giydirme ile ilgili yasal işlemler ve reklam vergileri için de detaylı bilgi aldıktan sonra profesyonel grafik tasarım desteğiyle araç giydirme seçeneklerinden olan en cazip fiyatlı ürünümüz olan araç kapı logo çalışmalarını tercih etmiş ve uygulatmıştır.

Birka Reklam ailesi olarak BSK Havalandırma firmasına araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo üretim ve montaj işlemleri için Birka Reklam’ı tercih ettikleri için bir kez daha teşekkür ederiz.