Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörlerinde 40 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Cantaş,  kaliteli hizmeti, servis kolaylığı, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile ürün yelpazesine kattığı birçok yeni ürünleriyle var olduğu piyasanın en iyilerinden olduğunu her daim kanıtlamış ve kanıtlamaya devam etmektedir.

Tüm dünyada ki soğutma ile ilgili işletmeleri güven ve kazanç temellerinde profesyonel bir iş birliği içinde toparlamak için her zaman öncü olmayı seçen Cantaş, tüm Türkiye’yi kapsayan gezici çalışması için Türkiye’nin ilk araç giydirme merkezi olan Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

‘En iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganı ile tüm müşterilerimize araç üzeri reklam çalışmaları için destek verdiğimiz İstanbul Ümraniye deki binamızda Cantaş firmasının ilk olarak uygulama yapılacak olan aracının ölçü detayları alınarak görsel çalışması hazırlanmıştır. Daha sonra araç giydirme ile ilgili fiyat ve görsel onayı alınan Cantaş firması için 3M baskı malzemesi ile kaliteli baskı ve üretim sürecinin ilk adımı atılmıştır. Üretim süreci tamamlanan araç giydirme çalışmasının daha sonra kuruma ve araç giydirme montaj planlaması için konusunda uzman montaj ekibimiz kısa sürede en iyi uygulama hizmeti ile müşterimizi memnun etmeyi başarmıştır.

Araç giydirme işlemleri sonrası yapılması gereken araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi konusunda deneyimli müşteri temsilcilerimizden bilgi alan Cantaş, araç giydirme seçeneklerinden kanallı araçların tamamının kaplandığı malzeme boyutlu yüzeyler için üretilmiş özel bir ürünle sınırsız logo, marka, slogan kullanıldığı komple araç giydirme uygulamasını tercih etmiştir.

Birka Reklam ailesi olarak araç giydirme alternatiflerinden komple araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Cantaş firmasına bir kez daha teşekkür ederiz.