Çevre Hastanesi 1983 yılında Türkiye’nin ilk özel hastanelerinden biri olarak sağlık sektöründe varlık göstermeye başlamıştır. 2021 yılında Fertilife Sağlık Grubu tarafından devralınarak sağlık hizmetlerini sürdürmeye devam eden Çevre Hastanesi, mobil sağlık araçlarının araç giydirme işlemleri ile ilgili Birka Reklam ile internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Araç giydirme terimi halk arasında araç üstü reklam olarak da kullanılmaktadır. Araç giydirme cast folyo diye isimlendirilen yapışkanlı pvc ile yapılmaktadır. Araç giydirme işlemi araç giydirmesi planlanan aracın detaylı resimlerinin çekilip çekilen bu resimlerde detaylı ölçülendirmesi ve uygun bir grafik çalışmasının yapılması ile müşteriden alınan görsel onaya istinaden üretilerek uygulama süreci başlatılmaktadır.

Çevre Hastanesi araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisine istinaden kendileri için en uygun araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulaması için profesyonel grafik departmanımızdan destek alarak firma logo ve unvanını çeşitli görsel çalışmalar ile araçlarının üzerine uygulatmıştır.

Birka Reklam olarak araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden Çevre Hastanesine tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.