CLEANOLİFE

Cleanolife; yurtiçinde ve yurtdışında kamu ve özel sektördeki kurum ve kuruluşların  (fabrika, hastane, otel, restoran, yurt, okul, hazır yemek, pastane, kafe, askeri birlik, belediye, sosyal tesis, yönetim binası, şantiye, kamp…vs.) anahtar teslimi endüstriyel mutfak ve çamaşırhane proje uygulamaları ile o mutfakların içerisindeki üretimlerde ve servislerinde kullanılan her türlü tencere-tava, porselen, çatal-bıçak ve sunum gibi ürünleri ve beraberinde her türlü ev dışı tüketim için hijyen ve temizlik ekipman ve sarflarının nitelikli tedarikini sağlamaktadır.

Cleanolife geniş kapsamlı hizmetlerinin daha çok kişiye ulaşması adına sosyal medyayı aktif olarak kullanmakta olup, Reklam çalışmalarının kapsamını her geçen gün farklı çalışmalar ve uygulamalar ile genişletmektedir.

Bu çalışmaları esnasında internet üzeri araştırmalarında BİRKAREKLAM a rastlayan ve güvenilir firma oluşunu önceliğe alarak firmamızla araç giydirme talebi ile ilgili iletişime geçmiştir.

Satış departmanı tarafından araç giydirme konusunda bilgi alan Cleanolife satın alma departmanı, görsel çalışmalar konusunda da grafik departmanımızın desteği ile tüm araçlarının araç giydirme işlemlerini yenilemiştir.

Cleanolife firmasına araç giydirme konusunda BİRKAREKLAM ı tercih ettiği için teşekkür ederiz.