Şanslı mısınız?

’Çarkıfelek müşterileri için dönüyor’

Internet üzerinden display ürün seçeneklerimizden çarkıfelek ürünleri için yaptığımız tanıtımlarımızla artık ismimiz sadece Türkiye’de değil tüm çevre ülkelerde de bilinir ve tercih edilir olmaktadır.

Tesadüfi olmayan bu talepler, Birka Reklam olarak her zaman müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi çözümleri profesyonelce sunmasından kaynaklı olup, müşteri memnuniyeti önde tutmamızın sonuçlarıdır.

Crepe&More, Lübnan merkezli bir işletme olup, yerinde servis, adrese teslim, paket servis i ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Birka Reklam ile promosyon dağıtımları için display ürünlerden teleskopik ayaklı çarkıfelek uygulamaları ile ilgili iletişime geçen Crepe&More, ihtiyaçlarına bağlı olarak çark ebadı, dilim sayısı ve alt ayak yükseklik detayları için seçimlerini yapmış;

Grafik departmanımızca da çarkıfelek üzeri görsel çalışması hazırlanıp, konusunda uzman profesyonel montaj ekibimiz sayesinde uygulaması kısa sürede tamamlanan teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Crepe&More firmasına Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.

Sizleri de soru ve siparişleriniz için 02163143600 nolu telefonumuzdan,  konusunda uzman müşteri temsilcilerimizin çözüm odaklı yanıtları ile beklemekteyiz.