İşletmelerin yazılım maliyetlerini minimum seviyede tutacak özel bir plan ve yazılım üretimi yapmak için 2021 yılında İstanbul’da kurulan Dijital Gen, kurulduğu gün itibariyle kurumsal web siteleri, E-Ticaret yazılım ve hizmetleri ile müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun yazılımlar üretmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Birka Reklam’a araç üzeri reklam çalışmaları için internet üzerinde araştırma yaparken rast gelen Dijital Gen, Birka Reklam’ın ‘en iyi pazarlamacınız aracınızdır ’sloganı ile 25 yılı aşkın süredir araç giydirme konusunda verdiği hizmetleri paylaşmış olduğu referanslar ile inceleme fırsatı bulmuştur.

Birka Reklam’a, internet üzerinde ki iletişim bilgilerinden ulaşan Dijital Gen yetkilileri,  daha sonra konusunda uzman müşteri temsilcilerimizden araç giydirme ile ilgili araç giydirme de uygulama alanları kullanılan malzeme detayları ve araç giydirmede vergi -yasal yükümlülükler hakkında bilgi almıştır.

Araç giydirmede bölgesel araç giydirme uygulamasının kendileri için en uygun çalışma olduğunu belirleyen ve karar kılan Dijital Gen yetkilileri araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme tasarım, üretim ve montaj süreci için Birka Reklam ile el sıkışmıştır.

Birka Reklam olarak profesyonel grafik tasarım çalışması ve konusunda uzman montaj ekibimiz sayesinde görsel onaya istinaden kısa sürede üretim ve montajı tamamlanan araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Dijital Gen yetkililerine tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür eder, yeni çalışmalarında görüşme temennimizi yenilemek isteriz.