MARET Tanıtım Standı

MARET Tanıtım Standı

Ürünlerimiz arasında yerli üretim olan Tattırma standı, tanıtım standı ve tadım standı olarak da adlandırılmaktadır. Ürünlerinizin müşteriye en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla kullanılır.Tattırma standı tamamen plastikten üretilmiştir. Demonte olması ve kurulumunun kolay olması sebebiyle rahatlıkla her yerde kullanılabilmektedir.

Taşıma çantasının içerisinde tattırma stand ana gövde, alınlık, alınlık çubukları ve raf bölümü mevcuttur. Tattırma standının kurulumunu 3 dakika gibi kısa bir sürede yapmak mümkündür. Dış mekan hava şartlarında kullanılabilmektedir. İsteğe bağlı olarak stand altına tekerlek monte edilip hareket verilmektedir. Tattırma standının üzerine kaplanan görsel istenildiği zaman sökülüp yenisi ile değiştirilebilir. Yüklü adetlerdeki alımlarda renkli olarak da tattırma standı üretmek mümkündür.

Tattırma standları’nda düz ve oval olarak iki alternatif modellerimiz mevcuttur. Tattırma standın taşıma çantası canvas kumaşdan imal edilmiştir.Özellikle marketlerde gıda ürünlerini, tüketiciye tattırmak için kullanılan tattırma standları, pratik kurulumu sayesinde müşterilerimiz tarafından çok tercih edilen stand türüdür.

Tattırma Stand Ölçüleri

Kare Tanıtım Stand Grafik Ölçüleri

STAND ÖLÇÜ ÇANTA ÖLÇÜ
En : 46cm En: 18cm
Boy: 86cm Boy: 95cm
Yükseklik Masa: 96cm Yükseklik: 88cm
Ağırlık: 10kg Ürünle birlikte toplam ağırlık: 12kg

Oval Tanıtım Stand Grafik Ölçüleri

STAND ÖLÇÜ ÇANTA ÖLÇÜ
En : 46cm En: 40cm
Boy: 89cm Boy: 100cm
Yükseklik Masa: 90cm Yükseklik: 47cm
Ağırlık: 6kg Ürünle birlikte toplam ağırlık: 20kg
Ürünlerimiz demonte şeklinde , çanta içerisindedir.