Yaşamın tüm mekanlarına dekoratif kaplama ürünleriyle değer katmayı hedefleyerek hem Türkiye’de üretilen hem de yurtdışından ithal edilen ürünler ile bulunduğu sektörde önemli bir yer sahip olan Doğancı, çok çeşitli ürünleri, tasarımlarıyla dekorasyonda etkileyici fark yaratmaktadır.

Birka Reklam ile tavsiye üzerine iletişime geçen Doğancı doğal taş kaplama firması, güvenli kaliteli ürün ve hizmet anlayışımız ile araç giydirme çalışmalarında Birka Reklam’ı tercih etmiştir.

Öncelikli olarak araç giydirme ile ilgili yasal işlemler reklam vergisi ile ilgili müşteri hizmetlerimizden bilgi alan Doğancı, montaj şekli ve ömrü ile ilgili uygulama sürecini de öğrendikten sonra araç giydirme çalışmalarına başlatmıştır. Grafik tasarım ve kullanılan 3m cast folyo çeşidi ile ilgili bilgilendirmeler ile Birka Reklam garantisiyle araç giydirme işlemleri tecrübeli montaj ekibimiz tarafından yapılan Doğancı doğal taş kaplama firmasına Birka Reklam’ı tercih ettiği için teşekkür eder, doğaya saygılı, pratik çözümler üretmekte başarılarının devamını dileriz.