Ecolite ‘ ışığın olduğu yerde’ sloganıyla yeni nesil aydınlatma teknolojileri ürünleri konusunda müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için Prolog Aydınlatma Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. olarak İstanbul’da faaliyet göstermektedir.

Ecolite, Birka Reklam ile ‘unutmayın ki en iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganı ve 250 den fazla kurumsal müşteri portföyü ve referansları ile internet üzerindeki araç giydirme araştırmaları sonucunda iletişime geçmiştir.

Ecolite, Birka Reklam müşteri temsilcilerinden araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi konusunda da detaylı bilgi aldıktan sonra araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme çalışmasına karar vermiştir.

Araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirmede kullanılan 3M baskı malzemesi boyutlu yüzeyler için üretilmiş olan özel bir ürün olup, sınırsız logo, marka, ürün resmi, slogan basımı için kullanılmaktadır.

Komple araç giydirme de tecrübeli montaj ekibimizin uygulaması ve Birka Reklam garantisi ile işlemlerini tamamladığımız Ecolite firmasına araç giydirmede ki tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.