Emaar, dünya markaları ve eşsiz mimari tasarımı ile ziyaretçilerine konforlu bir alışveriş deneyimi sağlamak için İstanbul’da 2017 yılında açılan bir alışveriş merkezi olarak ön plana çıkmaktadır.

Birka Reklam ile kendi bünyelerinde yer alan skyvıew Emaar ve Emaar akvaryum için daha eğlenceli dikkat çekici bir çalışma talep eden ve iletişime geçen Emaar yetkilileri;

Kendileri için display ürün seçeneklerinden çarkıfelek uygulamalarından kendileri için en uygun olan ahşap ayaklı 2 adet çarkıfelek çalışması için görsel ve fiyat onayı vererek işlemlerini başlatmıştır.

Birka reklam olarak çarkıfelek üzeri görsel tasarım konusunda destek verdiğimiz Emaar firmasına konusunda deneyimli montaj ekibimizin titiz çalışması ile ürünlerini çok kısa zamanda teslim etmişizdir.

Üretim ve montaj işlemleri Birka Reklam tarafından yapılan çarkıfelek uygulamalarından ahşap ayaklı çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Emaar firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.