İstanbul’da gayrimenkul danışmanı olarak müşterilerine 24 saat hizmet veren Endeksa, teknolojinin imkânlarından yararlanarak alım, satım ve kiralama konularında danışanlarına Endeksa uzman danışmanlarınca kolay ve güvenli süreç sağlamaktadır.

Endeksa, danışmanlarına tahsis ettiği araçlarının estetik görünümü sağlamak hem de araçlarını firmaya özel kişiselleştirmek adına araç giydirme çalışmaları için internet üzerinde araştırma yaparken Birka Reklam’a rast gelmiş ve araç giydirme ile ilgili Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın deneyimli müşteri temsilcilerinden araçları üzerine yapılacak 3M cast folyo uygulaması için detaylı bilgi alan Endeksa,  araçlarında kendi reklamlarını yapmak için araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışma yönteminde karar kılmıştır.

Genellikle araçların reklam amaçlı olarak kaplanmasına araç giydirme, araç üzeri reklam çalışması denmektedir.  Araç giydirmede öncelikle giydirme yapılacak aracın detaylı fotoğrafları çekilir, çekilen fotoğraflar üzerinde uygun grafik programı ile müşterinin talepleri ve yine talep edilen uygulama alanlarına istinaden alternatifli görsel çalışmalar yapılarak ve müşteriye sunulur.  Görsel onaya sunulan çalışmalarda müşterinin tercih ettiği ve beğendiği görsele istinaden üretim ve montaj planlaması yapılarak araç giydirme süreci başlatılır.

Birka Reklam olarak Endeksa için başlattığımız araç giydirme sürecimizin uygulama kısmında profesyonel montaj ekibimizden destek alınmış ve süreç ivedi olarak tamamlanmıştır.

Araç giydirme işlemlerinin tamamlanması sonrası araç giydirmede yasal işlemler, reklam vergisi ile ilgili detaylı olarak da bilgilendirdiğimiz Endeksa firmasına,  tercihlerinden dolayı bir kez daha Birka Reklam ailesi olarak teşekkür eder diğer araç giydirme çalışmaları için üretim ve montaj planlamalarına devam ettiğimizi belirtmek isteriz.