Entegre Solar, 2019 yılından itibaren uluslararası sertifikalı ürünleri enerji tüketimi yüksek olan mesken ve ticarethane çatılarına veya uygun arazilere kendi enerjilerini üretmesi amacıyla %100 yenilenebilir güneş enerjisi santral projeleriyle müşterilerine sunmaktadır.

Birka Reklam ile reklam çalışmaları için çözm ortağı araştırması yaparken internet üzerinden rast gelen Entegre Solar, Birka Reklam’ın araç giydirme ile ilgili referanslarından ve çalışmalarından etkilenerek Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden araç giydirme ile ilgili detaylı bilgi almaya karar vermiştir.

Araç giydirme uygulamalarından bölgesel araç giydirme için Birka Reklam müşteri temsilcilerinden ticari araçlarda reklam giydirmesi ile ilgili yasal süreç ve vergilendirme ile ilgili bilgi alan Entegre Solar, Birka Reklam’ın konusunda uzman grafik departmanından tasarım için destek almıştır.

Araç giydirme uygulamalarından bölgesel araç giydirme ile ilgili 3M cast baskı folyo üzeri kaliteli baskı ve üretimi sağlanarak profesyonel montaj ekibmiz tarafından en kısa zamanda hazırlanıp uygulanmıştır.

Birka Reklam olarak Entegre Solar dahil tüm müşterilerimize,  birinci sınıf ürün ve hizmet sahibi yapmak,  Birka Reklam olarak müşterilerimize zarar ettiren tasarruflar yerine, uzun vadede kazandıran kaliteyi, ideal bir maliyetle sunarak işlemlerimizi yapmaktan memnuniyet duymaktayız.

 

Bu anlamda araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamalarında Birka Reklam’ı tercih eden Entegre Solar firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.