Güç elektroniği alanında Esatech Güç Sistemleri San. ve Tic.Ltd.Şti adı altında İstanbul’da kurulan Esatech bugün itibariyle Türkiye’nin 7 bölgesi ve Kıbrıs’ta müşterilerine yenilikçi ve yaratıcı hizmetler vererek var olduğu sektörde öncü çözüm ortaklarındandır.

Kesintisiz güç kaynağı satış ve servisi, veri çenter tasarım ve sistem odası çözümleri ve profesyonel proje yönetimi konularında müşterilerine hizmet veren Esatech, işletmelerinde kullandıkları araçlara kendi reklamlarını yaparak tanınırlıkları ile birlikte kazançlarını daha da arttırmak amacıyla araç giydirme çalışmaları için internet üzerinden Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Araç giydirme işlemleri araçların üzerine reklam amaçlı yapılmanın yanı sıra, araçların dış etkilerden korunmasını, boya hatalarının ve çiziklerinin saklanmasını veya tamamen zevk amaçlı dış yüzeyinin kaplanması olarak da ifadede edilebilmektedir.

Birka Reklam ile araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışmaları için iletişime geçen Esatech firma yetkilileri, araç giydirme öncesi tasarım ve hazırlıklar konusunda Birka Reklam’ın müşteri temsilcilerinden bilgi almış, profesyonel grafik tasarım departmanımızın kendileri için özel görsellerini hazırlaması ile konusunda profesyonel montaj ekibinin uygulaması ile kısa sürede Birka Reklam garantisiyle kaliteli araç kapı logo uygulamalarının tamamlamıştır.

Birka Reklam olarak araç giydirme de yasal işlemler ve reklam vergisi konusunda da bilgi vererek yönlendirdiğimiz Esatech firmasına araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışmaları için bizleri tercih ettiklerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.