1994 yılından beri Türkiye’nin her köşesine sağlık, güzellik hizmetini sunmaya devam eden Essi Güzellik, Essi Akademileriyle de binlerce estetisyen mezun ederek kadın istihdamına ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Essi Güzellik, cephe giydirme seçeneklerinden cephe cam yüzeyler üzerine dışarıdan uygulaması yapılan one way vision ve tabela sistemlerinden alüminyum kutu harf tabela çalışmaları için Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Cephe giydirme seçeneklerinden one way vision, delikli ve üzerine digital baskı yapılabilen bir malzeme olup, dışarıdan bakıldığında içerisi, içeriden bakıldığında dışarısı görülebilir, ancak bu camın hangi yüzü daha aydınlıksa o taraftan bakıldığında diğer taraf görünmez olarak daha doğru tanımlanabilinir.

Tabela sistemlerinden olan alüminyum kutu harf ise paslanmaz kutu harflerden daha uygun olan ışıksız kutu harf tabela sistemlerinde tercih edilen alüminyum kutu harf ayrıca renk yelpazesi geniş olan ve Birka Reklam olarak da tavsiye ettiğimiz bir tabela seçeneğidir.

Hem cephe giydirme seçeneklerinden one way vision hem de tabela sistemlerinden alüminyum kutu harf konusunda kaliteli üretim, profesyonel tasarım, tecrübeli montaj ekibi ve Birka Reklam garantisi ile kısa sürede tamamlanan uygulamalar için Birka Reklam’ı tercih eden Essi Güzellik’e tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak teşekkür ederiz.