Tabela Sistemleri

1995 yılında Reklam Sektörüne giren firmamız, Tabela Sistemleri hakkında 20 yıllık tecrübesi bulunmaktadır. Tabela sistemleri kullanılan malzemeler düşünüldüğünde çok geniş alternatiflere sahip bir üründür. Temel olarak Işıklı Tabela ve Işıksız Tabela olarak adlandırılır. Ancak her biri kendi içinde geniş bir ürün yelpazesi barındırır.

Tabela sistemleri hakkındaki tüm detay bilgilere Blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Totem Tabelalar

Fabrikalarda, holdinglerde, benzin istasyonlarında, çevre yollarında ve şehirler arası yollarda yol kenarlarındaki Dinlenme tesislerinde, mağazalarda v.s gibi alanlarda tercih edilip kullanılır.

Işıklı Tabela Sistemleri

Türkiye’de Işıklı Tabela ve reklam sistemleri 50 yılı geçkin bir süredir yapılmaya devam etmektedir. Işıklı Tabela ve reklam ismi altında çok sayıda ışıklı tabela ve reklam sistemleri mevcuttur.

Işıksız Tabela Sistemleri

Işıksız Tabela ve reklam sisteminin , Işıklı Tabela ve reklam sisteminden tek farkı aydınlatma ürünlerinin olmayışı ve kasa derinliğinin olmayışıdır. Kasa derinliği isteğe göre yapılır ancak düz yüzeyde kullanılacak Işıksız Tabela ve reklamlarda kasa derinliği, demir profilinizin derinliği kadardır.

Neon Tabela Sistemleri

Neon Tabela Sistemleri albenisi çok yüksek olan ve restaurantların, cafelerin Direk Neon Aydınlatma tekniğiyle kullandıkları bir üründür. Endirek kullanılan uygulamalarda Logo, yazı, v.s. kutu harf içine gizlenmektedir. Neonun rengini direk görmezsiniz, yansımasını görürsünüz.

Led Tabela Sistemleri

Led Tabela Sistemi yüksek ve parlaş ışık gücünden ve tüm dikkatleri üzerine çekmesinden sebep tercih edilmektedir. Direk – endirek aydınlatma olarak kullanılmaktadır. Led Tabela sistemlerinde Renk alternatifi fazla olduğundan renkli desenler, logolar, yazılar üretilebilmektedir.

Vinil Germe Tabela

Vinil Germe, Işıklı Tabela ve reklam sistemi son 5 yıldır sıkça kullanılan bir Tabela ve reklam sistemidir. Bu sistemde diğer ışıklı tabela ve reklamlarda olduğu gibi avantajlar ve dezavantajlar bulunmaktadır. Vinil germe tabela ve reklamının tercih edilmesinin sebeplerinin başında tek parça istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenizi sağlar.

Çatı Tabela Sistemleri

Çatı tabela uygulaması yapılmadan önce, gerek inşaat gerekse makine mühendisi çatıda keşif yapmalıdır. Bu keşif sonucunda uygulanması düşünülen tabela konstrüksiyonu çatıya teknik olarak zarar vermeyecek şekilde ise üretime ancak o şekilde başlanması gerekmektedir. Bu ürünler devasa büyüklükte olması gerekmektedir, çünkü görüş mesafesi çok uzaktan olacaktır.

Tabela Sistemlerinde Önemli Noktalar

Duvar Reklam Panoları tabela ve reklamları binaların yan veya arka cephelerinde genelde penceresiz alanlarda kullanılır. Duvar panolarının üretiminden bahsedelim. Daha öncede anlattığımız gibi reklamın uygulanacağı duvarın resmini çekip, müşteriye bilgisayar üzerinde tasarımı onaylatmamız gerekmektedir. Devamını Oku…

Tabela ve reklam sistemlerinin en çok dikkat edilmesi gereken ürünüdür. Çatı Tabela ve reklam sisteminde tabela ve reklamınızın sağlamlığı ne kadar önemli ise çatınızın sağlamlığıda o kadar önemlidir. Bu sebepten hem makina mühendisi. Devamını Oku…

Vinil Germe, Işıklı Tabela ve reklam sistemi son 5 yıldır sıkça kullanılan bir Tabela ve reklam sistemidir. Bu sistemde diğer ışıklı tabela ve reklamlarda olduğu gibi avantajlar ve dezavantajlar bulunmaktadır. Vinil germe tabela ve reklamının tercih edilmesinin sebeplerinin başında tek parça istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenizi sağlar. Devamını Oku…

Kutu Harf Tabela Sistemleri çok çeşitli malzeme yelpazesine sahip olduğundan bunları konu başlıkları halinde incelememizde fayda vardır. Bu malzemelerinin başlıcaları şunlardır. Paslanmaz Kutu Harf, Alüminyum Kutu Harf, Pleksi glassKutu Harf, Dekota ( Forex ) Kutu Harf, Ahşap Kutu Harf şimdi bu ürünleri tek tek inceleyelim. Devamını Oku…

Tabela Örnekleri Videosu