Türkiye’nin ilk mobil ve hızlı şarj istasyonu Evbee,  2022 yılında kurulmuştur. Merkez ofisi Eskişehir’de olan Evbee elektrikli araç sahiplerinin şarj deneyimi ile ilgili zaman ve mekân kaynaklı kaygılarına son vermeyi hedeflemektedir.

Birka Reklam ile İstanbul’da tanıtım ve gelişim çalışmalarındaki reklam uygulamaları için internet üzerinden iletişime geçen Evbee yetkilileri, sahip oldukları en büyük reklam öğesi olan sabit şarj istasyonlarına karşı mobil istasyon olma uygulamalarını araç üzeri giydirme şeklinde vurgulamayı tercih etmiştir.

Bu anlamda Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinde araç giydirmede yasal ve vergi süreci ile ticari araçlarda reklam bulundurma yönetmeliğine uygun alanlar için bilgi alan Evbee, araç giydirmede görsel bütünlük için de Birka Reklam’ın grafik departmanı ile çalışmıştır.

Araç giydirme ile ilgili üretim ve uygulama süreci için de montaj ekibimizden destek alan Evbee firmasına araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih ettikleri için Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.