2006 yılında Veteriner Hekim İlker Örkmez tarafından açılan Evcil Dostum Veteriner Kliniği 2021 yılından itibaren Ataşehir’de tüm evcil hayvan sağlık ve bakımına göre 7/24 müşterilerine hizmet vermektedir.

Birka Reklam ile araç giydirme çalışmaları için iletişime geçen Evcil Dost Veteriner Kliniği, 1997 yılından beri geniş bir ürün ve uygulama yelpazesi ile birçok kuruma hizmet veren Birka Reklam Evcil Dost Veteriner Kliniği ile araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme ile ilgili anlaşma sağlamıştır.

Birka Reklam olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaptığımız işleri doğru ve zamanında tamamlamayı kendimize amaç edinmiş, kaliteli servis, kusursuz iletişim, dünya standartlarında hizmeti uygun maliyetlerle müşterilerimize sunmayı her zaman görev bilmişizdir.

En iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganı ile araç giydirme örneklerinden aracın belirli bölgelerine yapılan giydirme yöntemi olan bölgesel araç giydirme çalışmaları için destek verdiğimiz Evcil Dostum Veteriner Kliniğine tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.