Tercümenet.com, belge ve metinleri çevrimiçi olarak, noter yeminli tercümanlar tarafından çevirilerini ve noter onaylarını yaparak adrese gönderimini sağlayan bir sistem yönetimi olarak var olduğu sektörde ki öncü firmalardandır.

Online hizmetlerinin daha da fazla kişiye ulaşması ve bilinirliklerini maksimum seviyeye çıkarmak için araç giydirme çalışmaları için internet üzeri araştırma yaparken Birka Reklam’a rast gelen Tercümene.com yetkilileri internet üzerinden Birka Reklam’ın müşteri temsilcileri ile iletişime geçmiştir.

Araç üzerine uygulanan reklam çalışmasına, reklam sektöründe araç giydirme halk arasında araç üstü reklam giydirme denmektedir.

‘En iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganı ile Türkiye’nin araç reklam giydirmede ki ilk firmalarından olan Birka Reklam ile profesyonel grafik, kaliteli baskı ve üretim konusunda anlaşma sağlayan Tercüme.net Birka Reklam’ın araç giydirme çalışmalarından bölgesel araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ın tecrübeli montaj ekibine araçlarını teslim etmiştir.

Araç giydirme çalışmalarından firma logo ve unvanının yanı sıra ürün resimlerinde kullanıldığı bölgesel araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden Tercüme.net firmasına Birka Reklam ailesi tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.