Flaw wear, sokak modasına ilgi duyan herkesi bu akımla buluşturmak maksadıyla 2020 yılında İstanbul’da kurulmuş bir tekstil firmasıdır.

Güvenli alışveriş ve hızlı teslimat ile internet üzerinden alışveriş imkânı sağlayan Flaw, Birka Reklam ile katılacağı bir etkinlik için iletişime geçmiş, Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek uygulaması için kendilerine en uygun olan teleskopik ayaklı çarkıfelek için tasarım ve üretim konusunda anlaşma sağlamıştır.

Display ürünlerimizden çarkıfelek çalışmalarımızın amacı müşterilerimizin taleplerine istinaden özel üretim şeklinde yapılarak hediye, promosyon dağıtımlarını daha eğlenceli hale getirerek firma bilinirliği ile bulunduğu ortamda dikkatleri üzerine çekmektir.

Birka Reklam olarak profesyonel grafikerlerimiz tarafından tasarım ve işinde uzman montaj ekibimizin birleştirmesi ile kısa zamanda yapımını tamamladığımız teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Flaw firmasına tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.