Doğal kaynak suyu sektöründe 17 yıllık tecrübeye sahip Koçbey Group, Türkiye’nin en geniş doğal kaynak suyu rezervlerine sahip olan Sapanca bölgesindeki tesisiyle Fuska markası adı altında ulusal ve uluslararası pazarda yer almaktadır.

Birka Reklam’ı araç giydirme çalışmaları için araştırma yaparken internet üzerinden bulan Fuska, araç giydirme ile ilgili 1995 yılından beri birçok kuruma hizmet veren koşulsuz müşteri memnuniyeti esas alan dünya standartlarında hizmet kalitesi yaratıcı ve profesyonel çözümler sunan Birka Reklam’ın deneyimli müşteri temsilcileri ile görüşme sağlamıştır.

20 yılı aşkın süredir araç giydirme sektöründe 250 den fazla kurumsal müşterisiyle sektörün lideri olan Birka Reklam’dan araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi, araç giydirmede montaj şekli ve ömrü, araç giydirme işleminde grafik tasarım teknikleri, araç giydirmede kullanılan folyo çeşitleri ile ilgili de detaylı bilgi alan Fuska, araç giydirmede Birka Reklam’ı tercih etmiştir.

Araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulaması için tasarım desteği de verdiğimiz Fuska firmasına Birka Reklam’ı tercih ettikleri için Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.