Gece Production menajerlik ve organizasyon hizmetleri sunmak üzere kurulmuş bir İstanbul firmasıdır.

Birka Reklam ile ‘çarkıfelek müşterilerimiz için dönüyor’ sloganı ile internet üzerinden iletişime geçen Gece Production, Birka Reklam’ın müşterileri taleplerine bağlı olarak üretimini sağladığı display ürün seçeneklerinden çarkıfelek uygulamaları ile ilgili konusunda uzman müşteri temsilcilerimizden bilgi almıştır.

Müşteri temsilcilerimizin bilgilendirme ve yönlendirmelerine istinaden müşterileri için en uygun olan gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek için çalışmaları ile ilgili start veren Gece Productıon, tasarım çalışmaları için de Birka Reklam’ın profesyonel grafik departmanından destek almıştır.

Çarkıfelek ürünlerimizden gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek 2 kademeli ayarlanabilir yükseltide olup, ayak kısmı dekoratif şekilde yapılmaktadır. Ayrıca çark üzerinde yer alan görseller dijital baskı ve demir ayakla desteklidir.

Birka Reklam olarak 26 yıldır müşterilerimizin talepleri için en iyi ürünü ve hizmeti en uygun maliyetler ile çözüm odaklı sunmaktan memnuniyet duymakta ve bu anlamda bizi tercih eden ve tavsiye eden tüm müşterilerimize Birka Reklam ailesi olarak  bir kez daha teşekkür ederiz.