Önceliği müşteri memnuniyeti olan, GRL Pest Kontrol, her türlü ticari ve konutların var olan çevre zararlılarıyla mücadelesine ve zararlıları engelleyici önlemleri alma konusunda müşterilerine hizmet vermektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak için hizmeti amaç edinen GRL, Birka Reklam gibi sadece satmak için değil uzman olduğu konuda doğru yönlendirme ve bilgilendirmeleri savunmaktadır.

GRL, Birka Reklam ile tam bu noktada çakışmış ve internet üzeri araştırmaları sonucunda işlerinde uzman müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmiştir.

Araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ın 20 yılı aşkın tecrübesi ve geniş ürün yelpazesinden etkilenen GRL,  Birka Reklam’ın araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo uygulamaları için Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışmaları firma logo yada unvanını genelde araç kapılarına uygulama işlemi ve araç giydirme seğmeninin en cazip fiyatlı ürünü olarak bilinmektedir.

Araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo uygulama sonrası, araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi konusunda da bilgi verdiğimiz GRL firmasına,  araç kapı logo üretim ve montaj süreci için Birka Reklam’ı tercih ettiklerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.