36 yıllık tecrübesi ile oto yedek parça alanında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, en iyi hizmeti sunmayı amaç edinen Grup Işık İç ve Dış Ticaret Yatırım A.Ş. araç giydirme uygulamalarından araç kapı logo çalışmaları için Birka Reklam ile internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın profesyonel müşteri temsilcilerinden araç kapı logo çalışmaları ile ilgili araç giydirmede kullanılan malzeme detayından, araç giydirme sonrası yapılması gereken yasal süreç ve vergilendirme konusunda da detaylı bilgi alan Grup Işık İç ve Dış Ticaret Yatırım A.Ş yetkilileri, kendileri için en uygun olan araç kapı logo çalışması için Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

‘En iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganı ile müşterileri için en uygun araç giydirme seçeneklerini belirlemeleri için yardımcı olan Birka Reklam, araç giydirme için 3M baskı malzemesi ile kaliteli baskı ve üretimi Birka Reklam garantisiyle sunmaktadır.

Birka Reklam olarak Grup Işık İç ve Dış Ticaret Yatırım A.Ş logosunu araç kapılarına uygulayarak yaptığımız araç kapı logo çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden firmamıza tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.