Gürsoy Nakliyat, 2004 yılında insanların ihtiyaçlarına yönelik gıda ve ilaç ürünlerinin taşımacılığı amacıyla kurulmuş, yaptığı özel işlerle Türkiye’de taşımacılık sektörün de farklı ve önemli bir konuma yerleşmiştir.

%100 güven ve %100 müşteri memnuniyetini benimseyen Gürsoy Nakliyat, araç giydirme reklam çalışmaları içinde kendileri için önemli olan bu iki unsurdan hareketle,  internet araştırmaları sonucunda Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Araç giydirme reklam çalışmaları için öncelikle Birka Reklam’ın profesyonel müşteri temsilcilerinden araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi konularında detayları alan Gürsoy Nakliyat, araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logosu konusunda Birka Reklam ile el sıkışmıştır.

Gürsoy Nakliyat, araç giydirme sekmeninin en cazip fiyatlı ürünü olan, araç kapı logo işlemlerini logo ve unvan olarak araçlarının arka kısmına doğru uygulatmıştır.

Tecrübeli montaj ekibi, Birka Reklam garantisi ile araç kapı logo işlemlerini kısa sürede tamamladığımız Gürsoy Nakliyat’a araç giydirme reklam çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih ettikleri için Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.