Hepsihelal.com, huzurlu sağlıklı yaşam sloganı ile internet üzerinden gıda sektörünün son zamanlarda en çok dikkat çeken uygulamalarından biri haline gelmiştir. Hepsihelal com, güven ve sağlıkla helal sertifikalı ürünleri kolaylıkla temin edebileceğiniz bir site olmanın yan ısıra müşterileri için hızlı ve kaliteli sevkiyat için çalışmalarını her geçen gün ilerletme amacındadır.

Sevkiyat araçları için hem müşterilerinin gönül rahatlığı ile ürünlerini teslim alması hem de en iyi pazarlamacınız aracınızdır mantığı ile hareket eden Hepsihelal.com, internet üzerindeki araştırmaları sonucunda araç giydirme konusunda Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Araç giydirme ile ilgili yasal işlemler ve reklam vergisi için Birka Reklam’ın deneyimli müşteri temsilcilerinden gerekli bilgileri aldıktan sonra grafik departmanın da desteği ile araç giydirme işlemlerini Birka Reklam’ın garantili uzman montaj ekibine teslim eden Hepsihelal.com.  araç giydirme işlemlerini kısa sürende tamamlanmasıyla memnuniyeti daha da artmıştır.

Hepsihelal.com’a araç giydirme çalışmalarında, Birka Reklam’ı tercih ettiği için Birka Reklam ailesi olarak teşekkürlerimizi iletmek isteriz.