Idea Nuova, 1991 yılında kurulmuş olup, kişiye özel mobilya tasarım ve uygulamaları ile butik mobilya üretiminin kalite ve titizliğinin sembolü olarak var olduğu sektörde isim yapmıştır.

Birka Reklam ile internet üzeri araştırmaları sonucunda araç üzeri var olan görsellerin sökümü ve araç giydirme işlemleri için iletişime geçen Idea Nuova, Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden aldığı detaylı bilgiler doğrultusunda araç üzeri var olan görselin sökümü ve sonrası araç kapı logo işlemleri için Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

20 yılı aşkın süredir araç giydirme sektöründe 250 den fazla kurumsal ve perakende müşterisiyle sektöründe lider olan Birka Reklam,  Idea Nuova firma aracının araç yüzeyine zarar vermeden var olan görsel sökümünü sağlayarak, kaliteli baskı ve üretimle yeni araç kapı logo uygulamalarını kısa sürede tamamlamıştır.

Araç kapı logo çalışmaları, araçlarınızın kapılarına firma logo ve unvanı uygulama işlemi olup, araç giydirme sekmeninin en tercih edilen ve cazip fiyatlı ürünüdür.

Birka Reklam olarak araç giydirme uygulamaları sonrası, araç giydirmede yasal işlem ve reklam vergisi konusunda da bilgilendirdiğimiz Idea Nuova firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak teşekkür ederiz.