İstanbul gözetim belgelendirme ve teknik muayene hizmetleri ltd.şti kısaca İgb Teknik, 2014 yılında kurulan ve 2020 yılından itibaren A tipi muayene kuruluşu olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

İgb Teknik, Türk sanayicileri için tercih edilen uygunluk değerlendirme kuruluşu olmayı amaç edinmiştir. Kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetinin yanı sıra iyi bir reklam çalışmasının da ilerlemeleri için iyi bir adım olduğunu bilen İgb Teknik, araç giydirme reklam çalışmaları için müşteri memnuniyeti ile beraber kaliteli ve hızlı üretimiyle var olduğu reklam piyasasında tercih edilen Birka Reklam’la iletişime geçmiştir.

Araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo üretim ve montaj süreci ile ilgili Birka Reklam ile anlaşan İgb Teknik, araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi içinde konusunda uzman müşteri temsilcilerimizden bilgi almıştır.

Birka Reklam garantisi ile kaliteli baskı ve üretim sağladığımız tecrübeli montaj ekibimizin uygulamasıyla da tamamladığımız araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden İgb Teknik firmasına teşekkür ederiz.