Sağlıklı ve kaliteli yaşamı desteklemek amaçlı 2011 yılında kurulan İhealth, kurulduğu günden itibaren insan sağlığına değer veren çalışma ve ürünleri ile portföyünü sürekli yenileyerek var olduğu pazarda tercih edilen güvenilir firmalardan biri haline gelmiştir.

Pazarında lider ve belirleyici firmalardan biri olan İhealth, tüketicilerine daha hızlı ulaşmak portföyünü daha da genişletmek tercih edilirliğini daha da yükseltmek amaçlı reklam çalışmalarına da önem vermiştir.

Özellikle son zamanların en çok tercih edilen çalışmalardan olan araç giydirme uygulamaları için Türkiye’nin ilk araç giydirme firması Birka Reklam ile iletişime geçen İhealth, kendileri için en uygun olan araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme çalışması ile ilgili Birka Reklam’la anlaşma sağlamıştır.

Araç giydirme uygulamalarından komple araç giydirme çalışmasında aracın tamamı 2015 ticari araçlarda reklam bulundurulması yönetmeliğine uygun olarak giydirilmekte olup, aracın tamamı kaplanabilmektedir. Bu çalışmalarda ön kaput, arka bagaj ve tavan tek renk,  araç yan kısımlarının da sınırsız logo, marka, ürün resmi ve slogan kullanılabilmektedir.

Birka Reklam olarak profesyonel grafik tasarım, kaliteli baskı-üretim, 3M baskı malzemesi, tecrübeli montaj ekibi ve Birka Reklam garantisi ile üretim ve montajını tamamladığımız, ayrıca araç giydirme sonrası yapılacak araç giydirmede yasal işlemler ve vergilendirme ile ilgili tecrübeli satış temsilcilerimiz tarafından bilgilendirilen İhealth firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz