Çevre danışmanlık hizmetleri, işyeri açma çalıştırma, GSM ruhsatı, kurumsal karbon ayak izi hesaplanması, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmetleri, atık su arıtma tesisleri kurulumu, sıfır atık sistemi, yeşil yıldız, yeşil otel, enerji verimliliği, tesislerde enerji tüketiminin azaltılması, kaliteli yönetim sistem danışmanlığı gibi müşterilerine pek çok hizmet sunan İhtisas çevre… ‘En iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganımızdan hareketle araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Araç giydirme çalışmalarımızdan araç kapı logosu uygulamasını tercih eden İhtisas çevre, araçların mevcut rengi üzerinden logo ve ıconlarını print-cuting ve plotter kesim teknolojisi ile hazırlanan araç kapı logolarını araçları üzerine uygulatmıştır.

Araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi konusunda da müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alan İhtisas çevre, tecrübeli montaj ekibinin sorunsuz montaj sürecinden de oldukça memnun kalmıştır.

Birka Reklam ailesi olarak İhtisas çevre firmasına araç giydirme konusunda Birka Reklam’ı tercih ettikleri için teşekkür ederiz.