16 yıldır pazarlama ve çağrı merkezi dünyasında gelişime ve büyümeye çabalayan İma Contact, müşteri hizmetleri ve tele pazarlama söz konusu olduğunda ‘ses tonunuz’ sloganı ile orta ölçekli kuruluşlardan çok uluslararası şirketlere hizmet vermektedir.

Birka Reklam ile internet üzerindeki araştırmaları sonucunda iletişime geçen Konya/ Selçuklu’da  yer alan İma contact ofisi,  display ürünlerimizden Çarkıfelek ( hediye çarkı )  çalışması için müşteri temsilcilerimiz ile görüşmüştür.

Çarkıfelek, önceleri kişilerin eğlenceli vakit geçirme unsuru iken,  firmalar için şuan en eğlenceli ve en iyi reklam araçlarından biri haline gelmiş,  Birka Reklam ailesi olarak da bu anlamada  çarkıfelek tedarikinde müşterilerimize isteklerine bağlı tasarım ve üretim sağlamaya başlamışızdır.

İma Contact içinde kendileri için en uygun olan çarkıfelek çeşitlerinden teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışması için anlaşma sağlanmıştır. Teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışmaları ile ilgili tasarım, üretim ve teslimat konusunda hizmet verdiğimiz İma contact’e Birka Reklam ailesi olarak,  uzun vadeli işbirliğimizin başlangıcını yaptığımız için teşekkür ederiz.