İş Zekası Yazılım Danışmanlık Hiz.Tic. olarak, müşterileri için en uygun çözümleri elde etmek adına birçok teknoloji ve araç kullanan, müşterilerinin en üst düzey performans göstermelerine yardımcı olmak için danışmanlık, teknoloji ve dış kaynak kullanımı konusunda uzmanlığını her geçen gün geliştiren Intellica müşterilerine  Ataşehir’de hizmet vermektedir.

Birka Reklam ile genellikle fuarlarda, seminerlerde, toplantılarda kurulan ve kullanılan display ürünler için iletişime geçen Intellica, Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden X-Banner ve Çarkıfelek ile ilgili çalışmalarını kullanım alanlarına istinaden tercih etmiştir.

Display ürün seçeneklerinden X-Banner,  kurulum ve görsel yenilemesi en kolay ürün olarak göze çarpmaktadır. X-Banner alüminyum çubuklarla imal edilip ve dört köşesinde bulunan aparatlarla görselinizin gerilip sabitlenmesine imkan vermektedir.

Bir diğer display ürün seçeneklerinden çarkıfelek için ise Intellica, teleskopik gizli ayaklı demonte çarkıfelek ürünümüzü tercih etmiştir.  Teleskopik gizli ayaklı demonte çarkıfelek, 2 kademeli ayarlanabilir yükseltiye sahip olup, çark üzerindeki görseller digital baskı ve demir ayak destekli olarak üretilmektedir.

Birka Reklam olarak profesyonel grafik tasarım, kaliteli baskı ve üretim, tecrübeli montaj ekibimizle kısa sürede üretim ve uygulama sürecini tamamladığımız Intellica firmasına display ürünler ile ilgili tercihleri için Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.