İnterkom Telekomünikasyon San. ve Tic.Ltd.Şti, 1991 yılında kurulmuş olup, 2011 yılından beri iletişim teknolojisi alanında uluslararası faaliyet gösteren,  kablosuz telefon pazarının lideri olan Gigaset marka ürünlerinin de Türkiye distribütörü olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan İnterkom, pazar payını sürekli arttırmakta ve geliştirmektedir.  İnterkom ayrıca hızla gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ürünlerini uluslararası kalite standartlarında üretilmesi için gerekli özeni göstermektedir.

Kendi çalışma alanında bu kadar hassas ve özenli çalışan İnterkom’un araç giydirme reklam çalışmaları için de koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen Birka Reklam ile 2013 yılından beri çalışması tesadüfi değildir.

Firma araçları üzerine reklam olması amaçlı bölgesel uygulama yapılan bölgesel araç giydirme de firma logosu veya unvanı yanı sıra ürün resimleri, herhangi imaj ya da slogan gibi alternatifler uygulanmaktadır.

Araç giydirme uygulamalarından bölgesel araç giydirme çalışmaları için profesyonel grafik tasarım, kaliteli baskı-üretim, 3M baskı malzemesi, tecrübeli montaj ekibi, Birka Reklam garantisi ile sorunsuz söküm kolaylığı ile hizmet verdiğimiz İnterkom firmasına araç giydirme uygulamalarında ki tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.