1999 yılında Mustafa ve Orhan KARAKAYA tarafından kurulan Karakaya Mobilya perakendeye yönelik satış yapmakta olup; kalite, hizmet ve çağımızın getirmiş olduğu yenilikleri takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalışmakta ve çalışmaya devam etmektedir.

Birka Reklam olarak, müşteri ihtiyaç ve hizmetlerine yönelik sürekli kendimizi yenileyerek dünya standartlarında hizmet vermeyi amaç edindiğimiz gibi Karakaya Mobilya’nın da bu amaçlar doğrultusu ilerlemesi aramızdaki iletişimi oldukça olumlu etkilemiş ve geleceğe dönük pek çok farklı reklam çalışmasında Birka Reklam’ı tercih etmesine imkan vermiştir.

Birka Reklam olarak müşterilerimizin talep ve beklentilerine en doğru çözümler bulmak müşteri memnuniyetini en yüksek derecede sağlamak amacında olduğumuz çalışma hayatımızda, Karakaya Mobilya’nın ‘şanslı mısınız?’ sloganıyla dikkatini çektiğimiz çarkıfelek ürünümüz ile ilgili talebini kendilerine özel tasarım ile sunmuş kısa sürede üretimini sağlayıp teslimatını yapmışızdır.

Karakaya Mobilya’ya Display ürünlerimizden,  masa üstü çarkıfelek çalışması için, Birka Reklam’ı tercih ettikleri için teşekkür ederiz.