1987 yılında temelleri atılan Karcı Çorap, 2014 yılından itibaren ürün skalasını genişleterek yenilenen modaya ayak uydurmaya başlamış diğer firması olan modernity çorap ile var olduğu piyasada ki yerini genişleterek daha da sağlamlaştırmıştır.

İstanbul Fatih’te hizmet veren Karcı Çorap, Birka Reklam ile araç giydirme çalışmaları için internet üzerinde araştırma yaparken denk gelmiştir. Birka Reklam’ın referanslarını titizlikle inceleyen Karcı Çorap yetkilileri, araç giydirme seçenekleri, araç giydirme de yasal süreç ve vergilendirme, araç giydirme de grafik tasarım çalışmaları ile ilgili Birka Reklam’ın deneyimli müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek detaylı bilgi almıştır.

Birka Reklam olarak araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme konusunda profesyonel grafik tasarım ve tecrübeli montaj ekibimizle Birka Reklam garantisinde kaliteli baskı ve üretimle destek verdiğimiz Karcı Çorap firmasına araç giydirme ki tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.