2013 yılında temelleri atılan Kiralık Kameracım, kurulduğu günden itibaren tüm Türkiye’ye donanım kiralama hizmetinin yanı sıra profesyonel ekip desteği, sosyal medya canlı yayın ve yapım hizmetleri vermektedir.

Prodüksiyon sektöründe en kaliteli hizmetleri sunmak ve dünya çapında faaliyet gösterebilme hedefi olan Kiralık Kameracım,  bu hedefi için kaliteli hizmetin yanı sıra reklamında önemini bilen bilinçli firmalardandır.

‘En iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganı ile araç giydirmede ki kaliteli baskı ve üretim, 3M baskı malzemesi, tecrübeli montaj ekibi, profesyonel grafik tasarımlarıyla internet üzerinden Birka Reklam’la iletişime geçen Kiralık Kameracım, araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Araç giydirmedeki yasal işlemlere uygun olarak araç giydirmesi yapılan Kiralık Kameracım için ayrıca Birka Reklam tarafından profesyonel grafik tasarım desteği de verilmiştir.

3M markasının yetkili üreticisi olarak 3M baskı malzemesi ile kaliteli üretimi sağlanan ve Birka Reklam garantisi ile araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulaması tamamlanan Kiralık Kameracım.com firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak teşekkür ederiz.