Köfte Villa, Akmerkez Arnavutköy yolu üzerinde yer alan Etilerin en güzel dürümcülerinden biri olarak İstanbullu müşterileri kadar Türkiye’deki pek çok ağız tadına güvenen kişilerin uğrak yeri olarak var olduğu sektörde adından söz ettirmektedir.

Müşteri memnuniyetini, hizmet ve ürün kalitesi ile pekiştiren Köfte Villa, uzun yıllardır yer aldığı sektörün gelişimi ve her geçen gün rekabetin daha da artmasıyla kendileri için en uygun ve etkili olan reklam çalışması ile ilgili Birka Reklam’la iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden araç giydirme seçenekleri, araç giydirmede yasal yönetmelik ve vergilendirme konularında detaylı bilgi alan Köfte Villa yetkilileri kendileri için en uygun olan bölgesel araç giydirme çalışmaları için firmamıza onay vermiştir.

Birka Reklam’ın profesyonel grafik departmanından görsel destek alarak yine konusunda uzman üretim ve montaj ekibi sayesinde araç giydirme uygulamaları tamamlanan Köfte Villa firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.

Birka Reklam olarak, çalışma hayatına başladığımız 1995 yılından bugüne kadar pek çok kurumsal ve perakende müşterisine tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen teknoloji, dünya standartlarında hizmet kalitesi ve 3M ürünleri ile profesyonel çözümler sunmakta ve sunmaya devam etmektedir.

Geniş ürün yelpazemiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0216 3143600 nolu telefondan, 05078489670 nolu whatsapp numaramızdan bizlere ulaşabilir ya da Keyap Ümraniye ofisimizde bizleri ziyaret edebilirsiniz.