Kozmo Eğitim Danışmanlık Organizasyon Limited Şirketi gösteri, kongre, konferans, ticari fuar ve diğer etkinliklerin organizasyon faaliyetlerinde, müşterilerine İstanbul Beyoğlu merkezli hizmet vermektedir.

Birka Reklam ile ’İklim için bilim okul da’ projesi için araç giydirme çalışmaları ile ilgili iletişime geçen Kozmo Eğitim, Birka Reklam’ın araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamasıyla ilgili anlaşma sağlamıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirmede kullanılan malzeme araç giydirme(kaplama) işlemleri için üretilmiş 3M’in IJ180-10 folyosu özel bir üründür. Kozmo Eğitim için yapılan araç giydirme çalışmasında logo, marka, resim slogan kullanılmıştır.

Araç giydirme işlemlerinin her daim göz önünde bulunmasından dolayı baskı kalitesinin çok iyi olması gerekmektedir. Birka Reklam’da müşterileri için baskı kalitesinin istenildiği net ve camlı çıkması için dijital baskı kullanmaktadır.

Araç giydirme çalışmaları için profesyonel grafik tasarım, kaliteli baskı ve üretim, 3M baskı malzemesi, tecrübeli montaj ekibi ve Birka Reklam garantisi ile hizmet verdiğimiz Kozmo Eğitim Danışmanlık Organizasyon Limited Şirketi’ne Birka Reklam’ı tercih ettikleri için bir kez daha teşekkür ederiz.