20 yıla yakın tecrübesi ve müşteri portföyü ile var olduğu sektörde önemli bir yere sahip olan Lomacorp Group, Birka Reklam ile organizasyonunu yaptığı bayi toplantıları, konser, festival organizasyonları ve lansmanlarda kullanılmak üzere çarkıfelek çalışmaları için iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın ‘çarkıfelek müşterilerimiz için dönüyor’ sloganı ile internet üzerinden, telefon veya whats up ile de tanıtım ve siparişlerini aldığı çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam’la iletişime geçen Lomacorp Group çalışmalarını yaptıkları işletme için en uygun olan ahşap ayaklı çarkıfelek ile ilgili detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden almıştır.

Genelde fuarlarda müşteri dikkatini çekmek, ofislerde çalışma arkadaşlarını motive etmek için tercih edilen çarkıfelek çalışmaları, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre alternatifli olarak hazırlanmaktadır.

Lomacorp Group firmasının tercihi olan ahşap ayaklı çarkıfelek de yine müşterimizin talepleri doğrultusunda 18mm MDF Lam üzeri yüksek seri folyo ile kaplanmış, alt basamak kısmı şık vidalar ile vidalanmış, çark üzerinde ki baskı dijital baskı şeklinde görselleştirilmiştir.

Display ürün seçeneklerinden çarkıfelek uygulaması olan ahşap ayaklı çarkıfelek çalışması için Birka Reklam’a tasarım, üretim ve montaj konusunda güvenen ve tercih eden Lomacorp Group firmasına tercih ve güvenlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.