İstanbul’da kurumsal reklam ofisi olarak hizmet veren BRF,  Birka Reklam ile internet üzerinde yaptığı çarkıfelek üretim araştırmaları sonucunda iletişime geçmiştir.

 

Birka Reklam’ın profesyonel müşteri temsilcilerinden, temsil ettikleri alışveriş merkezlerinin sosyal medya ve dijital platform süreçlerini yönetmenin yanı sıra pazarlama stratejileri ve hedefleri doğrultusunda doğru ürün seçimlerini sağlayan BRF,  Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları için detaylı bilgi almıştır.

 

Aldıkları bilgiler doğrultusunda temsil ettikleri firma için en uygun ve doğru ürün olan ahşap ayaklı çarkıfelek için Birka Reklam ile anlaşma sağlayan BRF, Birka Reklam’ın konusunda deneyimli grafik departmanından da tasarım için destek almıştır.

 

Cumhuriyetimizin 100.yılına özel tasarım ve üretiminin kısa sürede tamamlanarak müşteri memnuniyetinin %100 sağlandığı çarkıfelek çalışmalarımızdan ahşap ayaklı çarkıfelek uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden BRF’ye tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.