1996 yılından itibaren ahşap dekorasyon alının da hizmet veren Lonca Ahşap Dekorasyon özel proje ve toplu iş projelerinde müşterilerine İstanbul Ümraniye’de hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bugüne kadar hizmet alanında ki teknoloji ve gelişime ayak uydurarak ilklere ve öncü işlemlere imza atan Lonca Ahşap Dekorasyon, Birka Reklam ile ‘en iyi pazarlamacınız aracınız’ sloganın etkisi ve güçlü referansları sayesinde tavsiye üzerine araç giydirme çalışmaları için iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden,  araç giydirme seçeneklerinden araç renk değişimi ve araç kapı logo uygulamaları için bilgi alan Lonca Ahşap Dekorasyon yetkilileri, araç giydirme sonrası yapılması gereken araç giydirmede yasal süreç ve vergi konusunda da detayları alarak işlemlerine başlatmıştır.

Araç renk değişimi için kısa sürede ürün tedariki sağlanıp profesyonel montaj ekibimizce araç kapı logo uygulaması tamamlanan Lonca Ahşap Dekorasyon firmasına tercih ve güvenlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.