Genç kadın girişimci Nadide Eda Albant tarafından hobi olarak başlayan tasarım ve yemeğin olduğu Matilda Creatıons 2021 yılında iş hayatına giriş yapmıştır. Farklı lezzetlerin şık sofralarda estetik ve lezzeti bir araya getirerek müşterilerine farklı bir deneyim yaşatmayı amaç edinmiş olan Matilda Creatıons, Birka Reklam ile gıda üreticisi olarak var olduğu sektörde daha ön planda olmak daha dikkat çekici ve marka bilinirliliğini daha da arttırmak amaçlı araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo uygulamaları için internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logosunu tercih eden Matilda Creatıons araç giydirme sekmeninin en cazip fiyatlı ürünü olan araç kapı logo çalışmasını firma logo ve unvanı ile araç kapılarına uygulatmıştır.

27 yıldır araç giydirme sektöründe hizmet veren ve sektörünün lideri olan Birka Reklam, Matilda Creatıons için araç giydirme örneklerinden araç kapı logo çalışmalarını kaliteli baskı, üretim, tecrübeli montaj ekibi ve Birka reklam garantisiyle kısa bir zaman içersin de üretim montajını tamamlamıştır.

Birka Reklam olarak araç giydirme sonrası araç giydirme de yasal işlemler ve reklam vergisi ile ilgili de bilgilendirme yaptığımız Matilda Creatıons firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.