Türkiye’de 10 yıldan fazla bir süredir, gayrimenkul danışmanlığı ve hizmeti sunan Maxımum Property,  dürüstlük, verimlilik, mükemmeliyetçilik ve ekip çalışması ile müşterilerini taleplerini maksimum hızda gerçekleştiren bir yurtdışı firması olarak göze çarpmaktadır.

Birka Reklam ile araç giydirme çalışmaları için internet üzerinden iletişime geçen Maxımum Property, araç giydirme seçeneklerinden kendileri için en uygun olan bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam ile çalışma kararı almıştır.

Birka Reklam’ın profesyonel grafik tasarım ekibinden de dikkat çekici ve bir o kadar kurumsal kimliği vurgulayıcı araç giydirme örnekleri için destek alan Maxımum Property, araç giydirme uygulama sürecinde de yine Birka Reklam’ın profesyonel montaj ekibinden destek almıştır.

Birka Reklam olarak müşterilerimize birinci sınıf ürün ve hizmet sahibi yapmak,  Birka Reklam olarak müşterilerimize zarar ettiren tasarruflar yerine, uzun vadede kazandıran kaliteyi, ideal bir maliyetle sunduğumuz araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Maxımum Property firmasına tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.

 

Ayrıca araç giydirme işlemleri sonrası araç giydirmede yasal yükümlükler ve vergilendirme konularında da konusunda uzman müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgilendirilen Maxımum Property yetkililerine,  bizler için sahip oldukları güven duygularından da dolayı memnuniyet duymaktayız.

 

Araç giydirme çalışmaları haricinde katılacakları fuar ve etkinlikler için de Birka Reklam’ın display ürün seçenekleri için bilgi alan Maxımum Property firmasını yakın zamanda yeni çalışmaları için de destek vereceğimizi bilmekten memnuniyet duyarız.