Msm Mühendislik firması, kablo koruma, taşıma ve sonlandırma sistemleri kapsamında üretim, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmaktadır. 17 yıldır, çalışma disiplini, hizmet kalitesi ve üretim kapasitesine, ithal ürünleri de ekleyerek gelişmeye devam eden Msm Mühendislik, müşteri odaklı çözümler sunmaya yönelik çalışmaları ve konusunda uzman, eğitimli kadrosuyla, sektörünün güven veren firmalarından biridir.

Yaklaşık 3 senedir Birka Reklam ile araç giydirme konusunda çalışan Msm Mühendislik, ’en iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganımızı en iyi şekilde temsil eden firmalarımızdan biridir.

Msm,  araçlarının araç giydirmelerini yasal işlemler ve reklam vergisi yönetmeliğine uygun olarak montajlattırmaktadır. Msm,  araçlarının giydirilmesinde belirli bölümlerine yapılan araç giydirmeyi tercih etmiştir. Msm ayrıca, araç giydirme de Birka Reklam’ın profesyonel grafik tasarım çalışmalarından da destek almıştır.

3m baskı malzemesi, tecrübeli montaj ekibi ve Birka Reklam garantisi ile araç giydirme çalışmalarını yaptığımız Msm Mühendislik ’e Birka Reklam ailesi olarak teşekkür eder, beraber nice adım adım yükselişler ve gelişimlerde tekrar tekrar çalışmayı temenni ederiz.