Natural Hair Türkiye, kaliteli hizmetleri ve sağladığı yüksek hasta memnuniyetiyle Avrupa’nın önde gelen saç ekim merkezlerinden biri olarak Türkiye de hizmet vermektedir.

Bunun yanı sıra Bariatrik cerrahi, Diş ve estetik alanında da hizmet vererek çalışma alanını sürekli geliştiren Natural Hair Türkiye,  hastalarının taşınmasında kullandığı araçları için araç kısmi giydirme konusunda Birka Reklam kalitesini tercih etmiştir.

Araç Giydirme ile ilgili internet üzerinden Birka Reklam a ulaşan Natural Hair Turkey, araç giydirme tasarımı için de firmamızdan destek almıştır.

Görsel ve fiyat çalışmalarının sonucunda istediği kaliteyi ve işlerinin aksatılmadan en hızlı üretim ve montaj süreci ile Birka Reklam ile çalışmaya başlayan Natural Hair Türkiye ye Birka Reklam ı tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Araç giydirme yan ısıra ofis içi giydirme ve fuar etkinlikleri içinde Birka Reklam ürün ve kalitesini tercih eden Natural Hair Türkiye ye daha pek çok çalışmada destek olmaktan büyük bir memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz.